Najczęściej zadawane pytania

Rezerwuj pobyt

 

 

W Ośrodku Leśna Oaza należy zameldować się w godzinach 15:00 - 18:00, a wymeldować się do godziny 11:00.
W przypadku braku możliwości przyjazdu do godziny 18:00, prosimy o wcześniejszy kontakt z obsługą ośrodka. Telefonicznie pod numerem +48 570 071 321 lub mailowo na adres rezerwacja@lesna-oaza.pl
Jeden apartament pomieści 4 osoby. W środku znajdują się 2 łóżka dwuosobowe, jedno z nich z możliwością rozłączenia. Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość zakwaterowania piątej osoby i udostępnienia łóżka turystycznego. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o takiej potrzebie.
Tak, istnieje możliwość rezerwacji pokoju przystosowanego dla osób niepełnosprawnych, prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby przy dokonywaniu rezerwacji.
Tak, należy wcześniej poinformować o tym fakcie obsługę ośrodka.
Tak, na wyposażeniu każdego apartamentu jest kuchenka indukcyjna wraz z garnkiem. Pokoje hotelowe nie posiadają kompleksu kuchennego.
Nie, na wyposażeniu apartamentu/pokoju są wyłącznie ręczniki hotelowe. Obowiązuje całkowity zakaz wynoszenia ręczników na plażę. Niezastosowanie się do tego zakazu będzie skutkowało karą w wysokości 50 zł za każdy przypadek naruszenia.
Obejmuje ona pozwolenie na umieszczenie obiektu (namiotu lub przyczepy), parking dla samochodu oraz opłatę za 4 osoby. W przypadku większej ilości osób doliczamy 20 zł od osoby za dobę. Oczywiście na jednej parceli można ustawić więcej niż jeden namiot, o ile mieści się w jej granicach.
Nie, należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Nieopodal dla klientów znajduje się obiekt sanitarny z gorącą wodą oraz zmywalnią.
Oczywiście, obowiązują takie same godziny zameldowania i wymeldowania jak w przypadku pokojów lub apartamentów.
Niestety nie posiadamy wydzielonego miejsca do przechowywania rowerów. Informujemy natomiast, iż rowery możemy wypożyczyć na miejscu.
Tak, istnieje możliwość wypożyczenia roweru szosowego wraz z fotelikiem.
Tak, na terenie Ośrodka znajduje się czynna przez cały rok restauracja.
Śniadanie podawane jest w formie bufetu szwedzkiego. Jednak ośrodek zastrzega sobie prawo do zmiany formy podawania posiłku poza sezonem letnim.
Standardowo śniadania serwujemy w godzinach 08:00 - 10:00, natomiast obiady 14:00 - 17:00. Godziny serwowania posiłków mogą ulec zmianie w zależności od obłożenia obiektu. W godzinach funkcjonowania, Restauracja i bar przyjmują również zamówienia z karty.
Tak, ale tylko na plaży, w miejscu do tego wyznaczonym. Dym przy pokojach/apartamentach może być uciążliwy dla innych gości Ośrodka.
Tak, istnieje taka możliwość. Aktualne ceny można sprawdzić pod adresem: http://charzykowy-ryby.pl/wykaz-jezior-i-cennik-zezwolen.php
Tak, jednak z uwagi na uzależnienie organizacji spływu od panującej pogody prosimy te kwestie ustalać na miejscu. Standardowo cena to 55zł/os. w przypadku kajaków 2-osobowych oraz 65zł/os. w przypadku kajaku 1-osobowego. Cena obejmuje transport do Leśnej Oazy i z powrotem.
Na terenie ośrodka znajduje się ogólnodostępny namiot z piłkarzykami, ping-pongiem i grami planszowymi.
Leśna Oaza oferuje następujące atrakcje i usługi (mogą obowiązywać opłaty): wędkowanie, kajakarstwo, lokalizacja przy samej plaży, zaplecze do sportów wodnych, boiska do siatkówki i koszykówki, plac zabaw dla dzieci, namiot z grami towarzyskimi, sprzęt do tenisa, grill, budka z lodami, wycieczki piesze oraz rowerowe.
Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 3km od Ośrodka. Najbliższy market znajduje się w miejscowości Śliwice, 6 km od Leśnej Oazy.
Najbliższy bankomat jest w Śliwicach, 6km od terenu Ośrodka.
Najbliższe lotniska znajdują się w Bydgoszczy (67km) oraz w Gdańsku (80km).
Tak, oczywiście, Ośrodek Wypoczynkowy Leśna Oaza jest otwarty przez cały rok.
Zarówno pokoje, jak i również apartamenty są ogrzewane.
Dzieci do lat 4 przebywają w Ośrodku bezpłatnie (nocleg, wyżywienie).
Tak, można przyjechać z pupilem. Opłata dodatkowa wynosi 25zł za dobę (nie obowiązuje na polu campingowym).
Informujemy, iż na ten moment sieć Wi-Fi jest w trakcie modernizacji i nie jest dostępna na terenie Ośrodka. W przypadku zasięgu telefonii komórkowej najlepiej sprawdza się u nas operator sieci Play.